تضمین بهترین قیمت | Guaranteed best quality

تضمین بهترین قیمت

گروه گیفت اکسپرس تضمین می نماید که تمام محصولات و هدایای فرستاذه شده با گارانتی اصل , بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور باشد.

شرایط درخواست تضمین بهترین قیمت:
برای ارائه درخواست تضمین قیمت باید شرایط زیر برای کالاهای انتخابی وجود داشته باشد:
 1. مدل یکسان: از نظر ویژگیهای رنگ ،امکانات و قابلیت های یکسان
 2. کالای اصل: تمام کالاها و هدایای فرستاده شده از طرف گیفت اکسپرس اصل می باشد.
 3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
 4. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: گیفت اکسپرس همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
 5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.
 6.  فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
 7. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به گیفت اکسپرس، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
 8.  با توجه به رسمی بودن فاکتورهای گیت اکسپرس، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و ۹% مالیات بر ارزش افزوده باشد.
 9.  با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت گیفت اکسپرس، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

 

چگونه درخواست بفرستید؟
مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل info@giftexpres.com ارسال کنید:
 1.  پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:
  1.  شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.
  2.  تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد صرفابرای همان محصول به صورت تکی باشد.
 2.  در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

 

چه زمانی درخواست بفرستید؟
 • درخواست مشتری باید حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود. 
 • بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌شود.